All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
Asynchronous Hollow Shaft Motor 0.25KW-18.5kw For Car Washer / Clean Machine
| Output: | 0.25KW-18.5kw |
|---|---|
| Pole: | 2,4,6 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
10HP 132S2-4 Three Phase Induction Motor 7.5kw 400V 60HZ For Cleaning Machine
| Output: | 7.5KW/10HP |
|---|---|
| Application: | High Pressure Pump |
| Voltage/Frequency: | 400V/60HZ |
Heavy Duty Steady Running Single Phase Asynchronous Motor Induction Motor 4 Pole
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 0.33HP /0.25KW |
100L3-4 4KW 5.5HP Hollow Shaft Gear Motor For High Pressure Cleaning Equipment
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
High Efficiency Hollow Shaft Brushless Motor Low Power Loss 5.5KW/7.5HP
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Application: | High Pressure Pump |
| Voltage/Frequency: | 400V/60HZ |
ML Asynchronous Single Phase Induction Motor ISO Double Capacitor
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Output: | 3KW |
| Pole: | 2 |
Capacitor Start / Run Single Phase Induction Motor 3kw 4hp For Flatting Mill Machine
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Flatting Mill Machine |
| Output: | 3KW/4HP |
Single Phase 3kw Asynchronous Electric Motor 4HP 100% Copper Wire IEC Standard
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Flatting Mill Machine |
| Output: | 3KW/4HP |
MS IE2 Motor , 7.5kw Three Phase Asynchronous Electric Motor For General Drive
| Name: | IE2 Motor |
|---|---|
| Output: | 7.5kw/10Hp |
| Voltage: | 230/400V/60HZ |
MY801-2 IC411 Cooling Capacitor Run Ac Induction Motor
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 1 HP / 7.5 KW |

