All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
ICO9001 Cooling Method 2.2kw Motor Foot Mounted Flange Mounted Durable Electric Motor Designed for Heavy Duty Industrial
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Current: | 18.5 |
C U NSK Bearing Single Phase Induction Motor 50Hz 60Hz Rated Frequency Long Service Life Suitable For Diverse Industrial
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Capacitor Running Asynchronous Motor Designed for Speed 1400 RPM to 2800 RPM Providing Operation in Industrial Machinery
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |
Fully Enclosed Hollow Shaft Motor IEC Standard 100L3-4 4KW 5.5HP Fast Heat Dissipation
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
7.5hp Ac Hollow Shaft Motor B Insulation Three Phase 1400RPM
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Hollow Shaft Three Phase Induction Motor 100% Copper Wire 100L3-4 4KW 5.5HP
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
C U SKF Motor Bearing 3 Phase Induction Motor Energy Saving Capacitor Running Type Suitable for Industrial Applications
| Feature: | Energy-saving |
|---|---|
| Packing: | Carton Box |
| Rated Voltage: | 230/400 V |
IP55 Hollow Shaft Electric Motor 100M1-4 4.4kw 6HP For High Pressure Cleaner
| Output: | 4.4KW/6HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
Installation B3 100% Copper Motor Hollow Shaft Electric Motor 112M2-4 5.5KW 7.5HP For Cleaner Machine
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
3 Phase Hollow Shaft Stepper Motor 5.5KW/7.5HP For Electric High Pressure Cleaner
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Electric High Pressure Cleaner |
| Output: | 5.5kw/7.5hp |

