All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 598 Products.
15KW 20HP Hollow Shaft Motor Aluminum Material 160M1-4 For High Pressure Machine
| Output: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
2.2KW 3HP Hollow Shaft Electric Motor HS100L2-4 For High Pressure Power Washers
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washers |
| Output: | 2.2kw/3HP |
4 Pole Hollow Shaft Motor 7.5hp 5.5kw 24mm1400rpm 400 Volt 3 Phase B3 Installation
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Voltage: | 230/400V |
| Phase: | Three Phase |
220V/380V 5.5kw 7.5hp 1400rpm Hollow Shaft Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Voltage: | 230/400V |
| Phase: | Three Phase |
IP54 hollow shaft motor featuring compact design and high torque density suitable for aerospace ground support equipment
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Shaftdiameter: | 20 Mm |
| Shafttype: | Hollow Shaft |
IP54 IP55 Hollow Shaft Electric Motor 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Pole 1400rpm 400V/40HZ
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Rotation Direction: | Clockwise |
1.5KW 2HP Hollow Shaft Hydraulic Motor Induction Motor 90L1-4 For Cleaning Machine
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |
Capacitor Run Single Phase Induction Motor MY 2.2KW/3HP H Insulation Class
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 2.2KW/3HP |
Cast Iron IP55 4kw 5.5kw 7.5kw 1420r/min IE2 Motor IE2-90L-4
| Product Name: | IE2 Motor |
|---|---|
| Application: | Drivng |
| Power: | 1.5KW |
1.5 Kg Hollow Shaft AC Motor with IP55 Enclosure Designed to Meet Rigorous Industrial Standards and Performance Criteria
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
|---|---|
| Enclosure: | IP55 |
| Mounting Type: | Flange |

