All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
24mm Shaft 7.5Hp 1400Rpm Hollow Shaft Electric Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Die Cast Aluminium 5.5kw 7.5hp 1450rpm Hollow Shaft Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
24mm Inner Three Phase 5.5kw 1400rpm Hollow Shaft Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Female Shaft 5.5kw 7.5Hp Asynchronous AC Motor 112M2-4
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Cleaning Machine 1450Rpm Three Phase Hollow Motor For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 15KW/20HP |
| Shaft: | 24mm |
B Insulation 5.5kw Hollow Shaft Motor Aluminum For Steam Equipment
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
5.5KW 7.5HP Hollow Shaft Motor Frame Size 112 Made In Electric Motor Ideal for Packaging and Material Handling
| Protectionrating: | IP54 |
|---|---|
| Efficiency: | 85% |
| Frame Size: | 112# |
Capacitor Running 3 Phase Induction Motor IP 55 Protection Suitable For Industrial Machinery Requiring Robust Motors
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Motor Type: | Induction |
Foot mounted 3 Phase Induction Motor S1 continuous duty engineered for and stable performance in industrial applications
| Degree Of Protection: | IP 55 |
|---|---|
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Flange-mounted B5 3 Phase Induction Motor IP 55 Protection Suitable for Heavy Duty Industrial Applications and Machinery
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Feature: | Energy-saving |
| Rated Voltage: | 230/400 V |

