All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
3kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw Hollow Shaft Motor With AR Hawk Comet Udor Pump For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 1.1kw ~ 22kw |
4KW Hollow Shaft Electric Motor For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 4KW/5.5HP |
2.2kw 3Hp Hollow Shaft Motor Aluminum 1400rpm F class
| Output: | 2.2kw/3hp |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
Aluminum Housing Hollow Shaft Electric Motor High Efficiency For Hydraulic System
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |
IP54 IP55 Inner Shaft Hydraulic Motor 2HP 3HP 5.5HP 7.5HP For Die Casting Machinery
| Output: | 2HP 3HP 5.5HP 7.5HP |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
Aluminum Hollow Hydraulic Electric Motor 2HP 5.5HP For Hydraulic Pressure Pump
| Output: | 0.5kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
Electric Hollow Shaft Motor Hydraulic 0.75KW YT802-4 Aluminum Housing F Insulation Class
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |
Low Speed Hollow Shaft Motor High Torque 0.75KW-5.5KW For Sewing Machine
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |
3.7HP 1.5KW 3 Phase Ac Induction Inner Shaft Clockwise Rotation For Oil Pump
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |
Three Phase Hollow Electric Shaft Motor 4 Pole YT100L-4 2.2kw/5HP For Hydraulic Series
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Rotation Direction: | Clockwise |
| Motor Bearing:: | C&U (SKF For Choice) |

