All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
2.2kw 3HP Hollow Shaft Motor Three / Single Phase Aluminum Housing For Hydraulic
| Output: | 0.5kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
0.75-7.5kw Aluminum IP55 Hollow Shaft Hydraulic Motor
| Output: | 0.5kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
Hydraulic System Hollow Shaft Gear Motor 3 Phase Asynchronous Motor IP54/IP55
| Output: | 0.5kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
Three Phase Hollow Shaft Motor Smoother Operation For Hydraulic Cutting Machine
| Output: | 0.5kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw |
|---|---|
| Application: | Hydraulic System |
| Voltage/Frequency: | 220V 230/380V 60HZ |
ZOZHI 7.5HP/5.5KW Hollow Shaft Motor 380V Three Phase 1400RPM With 24MM Female Shaft And IEC Frame 112
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 5.5KW/7.5HP |
MS IE1 IE2 IE3 High Efficiency 3 Phase Induction Motor With Aluminum Housing For Gearbox Pumps And Clean Machine
| Product Name: | 3 Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Gear Box, Pumps, Clean Machine |
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
Hs Series Asynchronous Hollow Shaft Motor Electric 5.5kw 2pole 4pole 6pole 30HP
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
2hp Asynchronous Hollow Shaft AC Induction Electric Motor 380volt For Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 1.5KW/2HP |
Electric Three Phase Induction Shaft Motor 5.5kw 3 Phase Ac 380v 220V With Hollow Shaft
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 5.5KW/7.5HP |
High Efficiency 3 Phase Hollow Shaft Motor 2.2KW 3 HP 1400 Rpm For Hawk Pump
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 2.2KW/3HP |

