All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
1400RPM Hydraulic Electric Motor 11kW 400V 15HP With 24mm Hollow Shaft
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 11KW/15HP |
| Shaft: | 24mm |
5.5HP Female Hollow Shaft Motor 4kW 1400RPM 400V F Insulation
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 4KW/5.5HP |
| Shaft: | 24mm |
REES-240P 230V Electric Centrifugal Switch 80A For Single Phase Motor
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 50/60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
Household Irrigation Electric Pressure Water Pump , Self Priming Water Pump 0.75HP
| Item Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.75 / 0.55 |
| Flow Max: | 100 L/min |
QB-70 750W Vortex Electric Motor Water Pump 2 Pole 2800 RPM Pipe Diameter 25mm x 25 mm
| Product Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.75 / 0.55 |
| Flow Max: | 45L/Min |
High Pressure Electric Peripheral Self Priming Water Pump 0.3kw / 0.4hp KF Series
| Goods Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Application: | Pumping |
| Out Put: | 0.4HP |
JETST Series Electronic Water Pump , Domestic Water Pumps 0.8 PH Long Lifespan
| Item Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.8 / 0.6 |
| Flow Max: | 46 |
DKM Series Centrifugal Electric Motor Water Pump 1.5HP Domestic Agriculture Irrigation Applied
| Item Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 1.5 / 1.1 |
| Flow Max: | 480 L/min |
Big Suction 1 HP Electric Water Pump DKM Gardening Deep Well Pumping 240 L/ Min Flow
| Item Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 1 / 0.75 |
| Flow Max: | 240 L/min |
DKM Series Centrifugal Water Pump 0.75HP 0.5HP 100% Copper For Boosting Water Pressure
| Item Name: | Electric Motor Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.75 0.5 / 0.55 |
| Flow Max: | 180 L/min |

