All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ industrial centrifugal pumps ] match 361 Products.
ZOZHI IE1 IE2 IE3 3 Phase Hollow Shaft Motor for Industrial Applications
| Manufacture: | ZOZHI Motor |
|---|---|
| Noise Level: | ≤65dB |
| Efficiency: | IE1 IE2 IE3 |
Cat Diesel Generator Sets Easy Spare Parts Engine Rubber Mount Shock Absorption
| Application:: | Generator Rubber Mounts |
|---|---|
| Color:: | Silver And Black For Generator Rubber Mounts |
| Material:: | Rubber And Stainless Stell For Generator Rubber Mounts |
Waterproof High Efficiency IE2 Three-Phase Induction Motor 0.55KW with Flange Mounting for Industrial Applications
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
Rubber Diesel Generator Sets Engine Mount Anti Vibration Damper Galvanized Steel Sheet
| Application:: | Generator Rubber Mounts |
|---|---|
| Color:: | Silver And Black For Generator Rubber Mounts |
| Material:: | Rubber And Stainless Stell For Generator Rubber Mounts |
Open Diesel AC Generator Parts Rubber Mount Anti Vibration Engine Mount Long Lifespan
| Application:: | Generator Rubber Mounts |
|---|---|
| Color:: | Silver And Black For Generator Rubber Mounts |
| Material:: | Rubber And Stainless Stell For Generator Rubber Mounts |
M12 M14 M16 Rubber Easy Spare Parts Anti Vibration Engine Generator Mount Pad
| Application:: | Generator Rubber Mounts |
|---|---|
| Color:: | Silver And Black For Generator Rubber Mounts |
| Material:: | Rubber And Stainless Stell For Generator Rubber Mounts |
Generator Vibration Dampering Easy Spare Parts Bowl Type Rubber Mounts Durable
| Application:: | Generator Rubber Mounts |
|---|---|
| Color:: | Silver And Black For Generator Rubber Mounts |
| Material:: | Rubber And Stainless Stell For Generator Rubber Mounts |
0.06kw Electric 3 Phase Induction Motor 400V 50HZ 4 Pole Frame 56 TEC Standard
| Power KW: | 0.06kw |
|---|---|
| Power Hp: | 0.08hp |
| Frame: | 56 |
ZZ 301-14 10m/sec 0.5Mpa SUS304 Spring Mechanical Seal
| Temperature: | -20℃~100℃ |
|---|---|
| Pressure: | ≤0.5Mpa |
| Speeds: | ≤ 10m/ Sec |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Electric Motor 100L3-4 Hollow Shaft Volta 5kw Rated Three-Phase Asynchronous Induction Motor AC
| Voltage: | 110V/220V |
|---|---|
| Bearing: | C&U |
| Power: | 5.5HP/4KW |

