All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ industrial centrifugal pumps ] match 381 Products.
Electric Asynchronous Hollow Shaft Motor Three Phase 7kw 380V Industry 24mm
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 7KW/9.5HP |
5.5kW Three-Phase Waterproof Super Efficient Hollow Shaft Industrial Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
ZOZHI 11kW Three-Phase Waterproof Super Efficient AC Motor IE2 for Long-Term Industrial Operation
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
Asynchronous Industry Induction Electric Motor 22kw 380V Three Phase
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
7.5kw High Efficiency Three-Phase Hollow Shaft Motor 10hp Industrial Electric Motor with Waterproof Protection and Low Price
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
220V Brass Impeller 0.8hp Single Phase Induction Motor
| Structure: | Single-phase Pump |
|---|---|
| Usage: | Water |
| Theory: | Centrifugal Pump |
Single Face Easy Spare Parts Burgmann 560A Elastomer Bellows Mechanical Seal
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
Low Noise IP55 Hollow Shaft Motor 24mm Shaft Diameter 100mm Shaft Length
| Life Span: | ≥3000h |
|---|---|
| Cooling Method: | IC411 |
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
5.5KW Rated Power Hollow Shaft Motor for F Insulation Class and 112 Frame Size in Industrial
| Color: | Depend On Customer |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Rated Power: | 5.5KW |

