All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ industrial centrifugal pumps ] match 381 Products.
5.5kw 230V 50HZ Monophase Hollow Shaft Electric Motor 1400rpm 4pole for Industrial
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
5.5kw 7.5Hp High Pressure Cleaning Pump Induction Three Phase Hollow Shaft ac Electric Motor
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
Three-Phase 5.5KW 7.5HP Electric AC Motor 380V 50HZ 1500 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V For AR Pump
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
7.5kw 10HP High Pressure Pump Hollow Shaft Motor AC Electric Induction Motor for Washing Machines
| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | ZOZHI |
| Model Number | MS112M2-4 |
High Efficiency Three-Phase Induction Motor 9KW/11KW 380V 1440RPM Waterproof Flange Mount for Industrial Machinery
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
Aluminum Alloy Housing Hollow Shaft Motor for High-Pressure Pumps and Pressure Washing Machines
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
24mm Hollow Shaft Motor Double Bearing Single Phase 75/90mm For Italy pump
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
High Pressure Pump Coupling 3 Phase AC Motor for Cleaning Machine Washer
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
1hp 2hp 3hp 5hp Three phase AC Electric Motor 220/380V For High Pressure Pump
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
High Pressure Triplex Plunger Pump Hollow Shaft Motor 5.5kw 7.5Hp 87/61 75/90 24mm Shaft
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |

