All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
3 Phase Induction Motor Aluminium Housing B35 Flange Size Designed to Deliver Consistent Power for Industrial Machinery
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Phase: | 3 |
IEC Standard Motor Three Phase Water Pump Motor With Aluminum Shell
| Name: | IE2 Motor |
|---|---|
| Output: | 2.2KW/3HP |
| Voltage: | 440v 60hz Low Voltage |
IP44 Water Pump Motor 1.5KW 220 Volt Ac Electric Type YC100L-4 2HP 1400RPM
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Flatting Mill Machine |
| Output: | 1.5KW/2HP |
Single Phase Induction Motor YC90S-2 1.1 KW 1.5 HZ For House Water Supply Driving
| Item Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Power: | 1.1/1.5 |
| Phase: | 1 Ph |
2 Poles Single Phase Induction Motor 1.1 KW 1.5 HZ For House Water Supply Driving
| Item Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Power: | 1.5/2 |
| Phase: | 1 Ph |
IE2-160M2-2 11KW High Efficency Motors , Capacitor Water Pump Motor IEC Standard Y2(IE2) series
| Product Name: | IE2 Motor |
|---|---|
| Packaging Details: | Packed in cartons,veneer case or wooden case. |
| Delivery Time: | 25 working days after received your payment |
Starting Running Capacitor Easy Spare Parts 450V 10UF 2 Pins For Washing Machine
| Rated Capacitance: | 10uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
16uF Capacitance 450V Small Volume Capacitor For Clothes Washing Machine
| Rated Capacitance: | 16uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
Air Condition Easy Spare Parts 28UF 2 Pins 450V Blue PO Capacitors 50Hz~60Hz
| Rated Capacitance: | 28uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
Clothes Washer Machine Easy Spare Parts 30uf 2 Pins 450v Capacitors With Screw
| Rated Capacitance: | 30uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |

