All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
Polypropylene Film Water Pump Parts 40/70/21 Class C 20uf Capacitors Plastic Housing
| Rated Capacitance: | 20uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
250-450VAC Electric Water Pump 250V 450V CBB60 8UF Start Capacitor Class A B C
| Rated Capacitance: | 8uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
Class C Capacitors Water Pump Parts 450V 35UF 25/85/21 PO EN60252 50Hz~60Hz
| Rated Capacitance: | 35uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
Durable Water Pump Parts Cbb60 50/60hz 450v Capacitor For Air Condition Running
| Rated Capacitance: | 50uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
2 Poles IP54 2800rpm AC Asynchronous Motor For Water Pump
| Type: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Protect Feature:: | Totally Enclosed |
| Efficiency: | IE1 2 3 |
Small Electric Centrifugal Water Pump 1hp For House Watering Sewage Water Pumps 1.5DKM-20
| Theory: | Centrifugal Water Pumps |
|---|---|
| Application: | Transfer House Watering |
| Output: | 1.0HP / 0.75KW |
0.75hp Domestic Electric Water Transfer Pump With Aluminum Housing , SGS ISO Listed
| Output: | 0.75HP / 0.55KW |
|---|---|
| Flow Max: | 45 L/Min |
| Head Max: | 50M |
DKM/DK Series High Pressure Water Pump House Water Supply 1.5DKM-16 0.55KW 0.75HP
| Item Name: | Centrifugal Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.55KW/0.75HP |
| Flow Max: | 180 L/min |
540 L/ Min 2Hp Centrifugal Water Pump 2DKM-20 For Apartment / House Water Supply
| Item Name: | Centrifugal Water Pump |
|---|---|
| Power: | 1.5KW/2.0HP |
| Flow Max: | 540 L/min |
Single Impeller JET Pipe With a Nozzle Automatic Pumps For Three Floors House Boosting
| Item: | Automatic Water Pump |
|---|---|
| Application: | Boosting |
| Power: | 1.5HP /1.1KW |

