All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
Aluminum Electric Motor Water Pump Single Phase Induction 0.18kw 0.25hp MY631-2 Electric Motor
| Power: | 0.18kw |
|---|---|
| Application: | Industry Machine |
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
IE2 Electric Motor Water Pump 3KW B14 220V 380V MS100L2-4 CE Certification
| Power: | 3kw |
|---|---|
| Application: | Industry Machine |
| Standard Or Nonstandard: | Standard |
3kW Waterproof High Efficiency AC Induction Motor for Electric Motor Water Pump
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
Inner Thread Easy Spare Parts Adjustable Mechanical Water Pump Pressure Switch
| Rating: | 2.0-3.0kg |
|---|---|
| Rated Current: | 5-10A |
| Voltage: | 110-230V |
Anti - Rust Self Priming Pump For House 0.5 Hp Water Pump 0.37KW
| Item Name: | Self Priming Pump |
|---|---|
| Transmission Medium: | Clean Water |
| Power: | 0.5HP / 0.37KW |
Brass Impeller Self Priming Centrifugal Water Pump Single Phase 220V/50Hz For Garden
| Item Name: | Self Priming Pump |
|---|---|
| Head Max: | 40 M |
| Flow Max: | 65L/min |
Big Capacity Water Supply Sewage Water Pump Single Phase Centrifugal Pump
| Product Name: | Sewage Pump |
|---|---|
| Application: | Pumping |
| Output: | 0.75HP / 0.55KW |
Deep Well High Pressure Electric Water Pump With Injector Body 1HP
| Product Name: | Self Priming Pump |
|---|---|
| Application: | Boosting |
| Power: | 1HP / 0.75KW |
AC Electric Submersible Deep Well Water Pump For Agricultural
| Product Name: | Deep Well Pump |
|---|---|
| Application: | For Farm |
| Power: | 0.75HP / 0.55KW |
JET-60L Self Priming Jet Water Pump 0.5hp 0.37kw With Iron Cost Pump Body For Garden Using
| Product Name: | Self Priming Pump |
|---|---|
| Application: | Pumping |
| Output: | 0.5HP / 0.37KW |

