All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
Copper 2800rpm 1.5KW Single Phase Induction Motor MYT711-2
| Application: | Swimming Pool Pump |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 0.55kw/0.75hp |
3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Hollow Shaft Motor For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 1.1kw ~ 22kw |
15kw Hollow Shaft Electric Motor For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Car Washer Machine Hollow Shaft Motor 5.5kw 1400rpm 7.5Hp Copper Winding
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
MS IP44 7.5Hp 5hp 1.5Hp 1.1kw Three Phase Electric Motor
| Product Name: | 3 Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Drivng |
| Power: | 1.1kw/1.5Hp |
B35 Flange 1.1kw Aluminum Electric Motor 1.5Hp With Gear Boxes
| Product Name: | 3 Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Drivng |
| Power: | 1.1kw/1.5Hp |
Asynchronous 2800RPM 3 Phase Induction Motor MS801-2 0.75KW 1HP
| Product Name: | 3 Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Drivng |
| Power: | 0.75kw/1hp |
±5% Rated Voltage Single Phase Induction Motor 1400/2800rpm Speed for Versatile Industrial Applications Air Compressor
| Efficiency : | IE1 |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Power Range: | 0.09kw-4kw |
2770 RPM Capacitor Running 3 Phase Induction Motor Capacitor Running TEFC / ODP Enclosure
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Motor Housing: | Aluminum |
| Rated Output: | 0.06KW-20KW |
IE2 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |

