All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 602 Products.
IE2 MS90S-4 0.18-7.5kw Three Phase Asynchronous AC Motor
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Electric Motor 100L3-4 Hollow Shaft Volta 5kw Rated Three-Phase Asynchronous Induction Motor AC
| Voltage: | 110V/220V |
|---|---|
| Bearing: | C&U |
| Power: | 5.5HP/4KW |
380V 410V 220V Three Phase Asynchronous Motor IE2 Waterproof Aluminium Shell
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 400V |
Aluminum 0.55kw 0.75hp Capacitor Run Asynchronous Motors
| Model: | MY801-4 |
|---|---|
| Output: | 0.55kw/0.75hp |
| Product Name: | Electric Motor Water Pump |
10HP 7.5kw Aluminum Three Phase AC Electric Motor 380V 50Hz IE2 IE3 Efficiency
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
Induction Motor Terminal Box Plastic High Strength Single Capacitor Applied
| Item Name: | Terminal Box |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Application: | Water Pump |
MYT Series Swimming Pool 1 Phase Electric Motor MYT712-2 0.75KW 1HP Vermin Resistant
| Product Name: | Pool Pump Motor |
|---|---|
| Output: | 0.75KW/1HP |
| Pole: | 2 |
2 Pole Single Phase Asynchronous Motor MYT Series 0.75KW 1HP Enclosed Fan Cooling
| Product Name: | Pool Pump Motor |
|---|---|
| Output: | 0.75KW/1HP |
| Pole: | 2 |
Aluminum Single Phase Induction Motor 1.1KW 1.5HP Capacitor Running High Reliability
| Product Name: | Pool Pump Motor |
|---|---|
| Application: | Swimming Pool Pump |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
5.5KW Electric Hollow Shaft Motor Aluminum 112M2-4 For High Pressure Car Cleaner
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Application: | Hydraulic Pump |
| Voltage/Frequency: | 400V/60HZ |

