All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 600 Products.
Screw Thread Single Phase Asynchronous Motor Swimming Pool Pumps Shaft Applied
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Swimming Pool Pump |
| Output: | 2HP/1.5KW |
Ac Induction Electric Single Phase Induction Motor For Above Ground Pool Pump / Sauna
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Swimming Pool Pump |
| Output: | 1HP/0.75KW |
50Hz Three Phase Asynchronous Motor With F Insulation Class - Industrial Operations
| Noise Level: | ≤60dB |
|---|---|
| Rated Voltage: | 380V |
| Protection Class: | IP55 |
50Hz Rated Frequency Hollow Shaft Motor Offering Aluminum Alloy Housing Material and 1450RPM Asynchronous Speed Designed for Automation
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |
Aluminum Housing Three Phase Asynchronous Motor 100L3-4 4KW 5.5HP For Pressure Wahser
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Application: | Pressure Wahser |
| Voltage/Frequency: | 400V/60HZ |
High-Efficiency 1.1KW 1.5HP 87/61mm Three-Phase Aluminium Electric Induction Motor 50Hz 24mm Hollow Shaft Waterproof Hawk Pump
| Asynchronous Speed: | 1400RPM |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Enclosure: | IP55 |
Swimming Pool Pump Single Phase Induction Motor 1.1kw 1.5 Hp Capacitor Running
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | Swimming Pool Pump |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
10HP AC 3 Phase Induction Motor Electric Motor With Aluminium Housing IEC Standard
| Product Name: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 10HP / 7.5KW |
Dual Capacitor ML Series 1 Phase Electric Motor Aluminum Housing General Driving
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 3KW |
High Efficiency Aluminium Housing Motor 3 Phase AC Induction Motor 7.5kw 10hp
| Product Name: | 3 Phase Induction Motor |
|---|---|
| Application: | General Driving |
| Output: | 0.24HP / 0.18KW |

