All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ house water pump ] match 598 Products.
Single-Phase 2.2KW 3HP Electric AC Motor 380V 50HZ 2300 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V Pump Motor 5KW
| Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Duty: | S1 (continuous) |
| Rotation Direction: | Counter Clockwise |
Two bearing 5.5kw 7.5HP Hollow Shaft Motor For Italy High Pressure Water Pump
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
Strong Flexibility Easy Spare Parts Y2 Fan Blade For 100# Frame Aluminum Housing Motor
| Material: | Plastic PP |
|---|---|
| Inlet Diameter: | 28.2mm |
| Outlet Diameter: | 130mm |
0.12HP Three Phase AC Electric Motor 0.09KW 230/400V 1400RPM 4 Pole MS562-4
| Power: | 0.09KW |
|---|---|
| Application: | Industry Machine |
| Voltage: | 230/400V |
220/380V Three Phase AC Motor 1400rpm 3hp Aluminum MS100L1-4 One Year Warranty
| Power: | 3 HP |
|---|---|
| Application: | Industry Machine |
| Voltage: | 230/380V |
Double Stage Centrifugal Electric Water Suction Pump SCM2-45 0.75KW 1"X1" Pipe Size
| Item Name: | Centrifugal Water Pump |
|---|---|
| Power: | 0.75KW/1HP |
| Q.Max (L/min): | 90 |
Single Stage Heavy Flow Function Electric Pumps 2DKM -16 1.5HP Three Phase 440v 60hz
| Goods Name: | Sewage Water Pump |
|---|---|
| Application: | Transfer Waste Water |
| Output: | 1.0HP / 0.75KW |
0.75HP 0.55KW Hydraulic Pump Electric Motor For Special Fluids
| Product Name: | Peripheral Water Pump |
|---|---|
| Application: | Pumping |
| Output: | 0.75HP / 0.55KW |
High Performance Stainless Steel Pump Body And Shaft Peripheral Oil Pump 1HP
| Product Name: | Peripheral Water Pump |
|---|---|
| Application: | Pumping |
| Output: | 0.75HP / 0.55KW |
PX 0.75kw 1.1kw 2.2kw Electric AC Centrifugal Pumps 100% Copper Wire With For Watering
| Item Name: | Centrifugal Water Pump |
|---|---|
| Application: | Boosting |
| Power: | 1.5HP /1.1KW |

