All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Hollow Shaft Diameter Of Φ24mm Hollow Shaft 3 Phase Motor With G.W. Weight Of 35Kg
| Packed Size(mm): | 36*23.5*32 |
|---|---|
| Rated Power: | 5.5KW |
| Rated Frequency: | 50Hz |
Pressure Washer Hollow Shaft Motor Φ24mm Diameter -20C- 40C Ambient Temperature
| Cooling Method: | IC411 |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer |
| Current: | 8.8A |
Energy-saving Hollow Shaft Single Phase Motor For Pressure Washer
| Cooling Method: | IC411 |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Ambient Temperature: | -20℃~+40℃ |
IP55 Protection Class Hollow Shaft Motor for Heavy Duty Applications
| Efficiency: | IE1 IE2 IE3 |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer |
| Protection Class: | IP55 |
IC411 Cooling Method Hollow Shaft Motor Packed Size 36*23.5*32 G.W. Weight 35Kg
| Insulation Class: | F |
|---|---|
| Rated Frequency: | 50Hz |
| Rated Power: | 5.5KW |
1450rpm Hollow Shaft Electric Motor with Packed Size of 36*23.5*32mm
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Noise Level: | ≤65dB |
| Cooling Method: | IC411 |
380V Pressure Washer Hollow Shaft Motor With IP55 Protection Class
| G.W. Weight: | 35Kg |
|---|---|
| Life Span: | ≥3000h |
| Application: | Pressure Washer |
50Hz Hollow Shaft Motor for Ambient Temperature -20C- 40C IP55 Protection Class
| Protection Class: | IP55 |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Current: | 8.8A |
Dependable Hollow Shaft Motor IP55 Class With 24mm Shaft Diameter
| Life Span: | ≥3000h |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Protection Class: | IP55 |
Custom Color Hollow Shaft Motor 5.5KW 380V Rated Power IP55 Protection Class
| Color: | Depend On Customer |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Rated Voltage: | 380V |

