All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Cbb60 Polypropylene Film Capacitor Water Pump Parts Aluminum / Plastic Shell 50/60hz
| Item Name: | Capacitors |
|---|---|
| Terminal: | Lead Wire, Pin Or Cable |
| Application: | Electric Motor ,water Pump |
M7N Mechanical Seal Water Pump Parts 1.6Mpa For Eagle Burgmann Replacement
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 20m/sec |
Single Face Easy Spare Parts Burgmann 560A Elastomer Bellows Mechanical Seal
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
Rubber Material O Ring Mechanical Seals Burgmann M7N Water Pump Application
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 20m/sec |
Hollow Shaft Electric Motor , Induction Motor,1phase 3.5Hp 2.6KW HS100L3-4 For Pressure Pump
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Cleaning Machine |
| Output: | 2.6KW/3.5HP |
Durable CN 560D Burgmann Mechanical Shaft Seal SIC / INSERTED TC Material
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
ZOZHI Water Pump Seals Easy Spare Parts 1.6Mpa,15m/sec Carbon/Sic/TC Mechanical Shaft Seal 2119
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 15m/sec |
Rubber Water Pump Seals , 0.8Mpa 560A/B/C Mechanical Shaft Seal Standard Size
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
RECS-240P 120A/3S 230VAC Electronic Centrifugal Switch For Pump
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
ROHS CE UL RECS-220P 60A/3S 230VAC 50/60HZ Electronic Centrifugal Switches for water pump& Motor
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |

