All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Rubber Material O Ring Mechanical Seals Burgmann M7N Water Pump Application
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 20m/sec |
Durable CN 560D Burgmann Mechanical Shaft Seal SIC / INSERTED TC Material
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
ZOZHI Water Pump Seals Easy Spare Parts 1.6Mpa,15m/sec Carbon/Sic/TC Mechanical Shaft Seal 2119
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 15m/sec |
Rubber Water Pump Seals , 0.8Mpa 560A/B/C Mechanical Shaft Seal Standard Size
| Size:: | Standard Size |
|---|---|
| Feature: | Rubber Bellows Mechanical Seal |
| Speed:: | 10m/sec |
RECS-240P 120A/3S 230VAC Electronic Centrifugal Switch For Pump
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
Durable Water Pump Parts Cbb60 50/60hz 450v Capacitor For Air Condition Running
| Rated Capacitance: | 50uF |
|---|---|
| Rated Voltage: | 250VAC~450VAC |
| Rated Frequency: | 50Hz~60Hz |
RECS-205P 30A/3S 230VAC Electronic Centrifugal Switch For Pump
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
30A 60A 120A 180A 230V RRCS Series Electronic Centrifugal Switches For Single-Phase Induction Motor
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
REES-240P 230V Electric Centrifugal Switch 80A For Single Phase Motor
| Voltage: | 230V |
|---|---|
| Frequency: | 50/60HZ |
| Plastic Case: | 72L*31W*23H |
Brushless Generator Automatic Voltage Regulator Stabilizer Electric Marelli Avr M16FA655A
| GUM Type: | Hard Gum, Soft For Option |
|---|---|
| Phase: | Single Phase/3 Phase |
| Function: | Replaced For Generator Avr |

