All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Hollow Shaft Motor For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 1.1kw ~ 22kw |
5.5kW Three Phase Electric Motors 1500rpm Flange B3 Aluminum Shell IE1 IE2 IE3
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 400V |
4kw - 22kw Hollow Shaft Electric Motor IP55 / IP65 For High Pressure Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
MS 3.7 KW 5 HP Three Phase Electric Asynchronous Motor 1400 Rpm
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
Three Phase 220V 1500 Rpm Ac Motor Water Pump High Power
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
3.7 KW 5 HP Ms Series Three Phase Asynchronous Motor With Alumuinum Frame
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
10HP 7.5kw Aluminum Three Phase AC Electric Motor 380V 50Hz IE2 IE3 Efficiency
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Phase: | Three Phase |
| Voltage: | 380V |
ML Series Single Phase Heavy Duty Capacitor Start Electric Motor
| Model: | ML100L1-4 |
|---|---|
| Power: | 2.2kw |
| Voltage: | 220V |
5.5kw High Pressure Copper Plunger Pump Motor For Car Washer
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Power: | 5.5kw/7.5Hp |
| Shaft: | 24mm |
Aluminum Three Phase 380V Hollow Shaft Motor
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Voltage: | 230/400V |
| Phase: | Three Phase |

