All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ industrial centrifugal pumps ] match 381 Products.
5.5kw 220V/380V Hollow Shaft Electric Motor for Washing Machine
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
Waterproof 220V AC Voltage Asynchronous Motor 60Hz B35 Flange Size 0.09HP / 0.06KW for Commercial Coffee Machine
| Output: | 0.09HP / 0.06KW |
|---|---|
| Ambient Temperature: | 40°C |
| Speed: | 1500 RPM |
Commercial 0.09kw 1500rpm Capacitor-Run Asynchronous Induction Motor B5 Waterproof 220V AC Voltage 60Hz Single-Phase Coffee
| Output: | 0.12HP / 0.09KW |
|---|---|
| Ambient Temperature: | 40°C |
| Speed: | 1500 RPM |
Three-Phase AC Induction Hollow Shaft Motor 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Waterproof High 1500rpm for High Pressure Washers
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
7.5kw 10hp Hollow Shaft Motor Three Phase Induction Motor with Low Price
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
2.2kw to 7.5kw Three Phase AC Electric Hollow Shaft Induction Motor for Washing Machine 380V Ac Voltage Noise Level ≤75dB
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
100% Copper Wire 50Hz Frequency Electric Three-Phase Motor Double Bearing Hollow Shaft 1500rpm 380V 400V for Car Washer Machine
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
5 hp electric washing machine induction hollow shaft motor
| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | ZOZHI |
| Model Number | HS112M2-4 |
Hot Sell High Pressure Induction High Efficiency 3kw, 4kw 5.5kw 7.5kw, 11kw, 15kw Hollow Shaft Electric Motor for High Pressure
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Mounting Type: | IMB3/IMB5 |
| Noise Level: | ≤75dB |
5.5KW Three Phase Hollow Shaft Motor with Aluminum Alloy Housing and FAN Cooling
| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | ZOZHI |
| Model Number | MS112M2-4 |

