All Products
-
Electric Motor Water Pump
-
Hollow Shaft Motor
-
3 Phase Induction Motor
-
Single Phase Induction Motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Pool Pump Motor
-
Hydraulic Pump Electric Motor
-
Centrifugal Water Pump
-
Peripheral Water Pump
-
Self Priming Pump
-
Automatic Water Pump
-
Multistage Centrifugal Pump
-
Deep Well Pump
-
AC Electric Generator
-
Open Diesel Generator
-
Easy Spare Parts
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi does really good on the design and manufacturing of the products. Experienced engineers service us very nice. -
Mr.Reuben kimwoloGood quality, great manufacturers, we are happy with your products. -
Mr.Yılmaz TürkoğluHave been working together for more than 3 years very professional. all products work fine in our types of equipment. Thank you.
Keywords [ electric water transfer pump ] match 124 Products.
B34 Mounting 2800RPM Electrical Induction Motor Long Time For Cranes
| Product Name: | Single Phase Induction Motor |
|---|---|
| Phase: | 1 Phase |
| Output: | 0.33HP / 0.25 HP |
Generator Easy Spare Parts AVR R250 For Loery Somer Generator / Auto Voltage Regulator
| Product Name: | AVR R250 |
|---|---|
| GUM Type: | Hard Gum, Soft For Option |
| Frequency: | 50-60 Hz Nominal |
TEFC Cooling Method 3 Phase Induction Motor Output 0.09KW 0.12HP Engineered to Support Industrial Equipment Performance
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
50Hz Hollow Shaft Motor for Ambient Temperature -20C- 40C IP55 Protection Class
| Protection Class: | IP55 |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Current: | 8.8A |

